אפליקציה חדשה שפיתחה Moblin עבור דוריטוס וערוץ הספורט תטיס אתכם לרבע גמר ליגת האלופות באירופה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום ראשון 25 נובמבר 2012 10:31


ליגת החלופות – ככה תהיה שדרן ספורט בטלויזיה

אפליקציה חדשה שפיתחה Moblin עבור דוריטוס וערוץ

הספורט תטיס אתכם לרבע גמר ליגת האלופות באירופה

 

—————————————————————-

יצאה לדרך תחרות פרשני ספורט אלטרנטיביים באמצעות אפליקצייה לסמארטפונים. אתם מקליטים עצמכם משדרים חי משחק כדורגל, ומוזמנים לאולפן להתמודדות על טיסה לחו"ל

—————————————————————-

 

דוריטוס, בשת"פ עם ליגת האלופות של ערוץ הספורט, הכריזה על תחרות פרשני ספורט אלטרנטיביים באמצעות אפליקציית סלולר שפותחה ע"י חברת Moblin, המתמחה בפיתוח, שיווק ופרסום סלולרי.

ההשתתפות בתחרות פשוטה: מורידים את האפליקציה וצופים בשידור חי של משחק בערוץ 5, או בערוץ ספורט 5+. בזמן שהמשחק רץ לו ברקע, מקליטים פרשנות און ליין למשחק (רק לוחצים על כפתור "הקלט" בסמארטפון). בוחרים באמצעות פייסבוק בשני חברים שילוו אתכם לאולפן ערוץ הספורט  ושולחים את ההקלטה.

צוות הפרשנים של ערוץ הספורט יבחר את   קטעי השידור הכי משכנעים והצוותים שיגיעו לגמר יוזמנו לשדר מאולפן ערוץ הספורט, יחד עם עם מודי בר און, אבי מלר וחברים, ולהתמודד מול חבורות אחרות על טיסה למשחק רבע גמר ליגת האלופות.

לדברי דניאל זינגר, מנהל שיווק בחטיבת המלוחים של שטראוס, "מכיוון שדוריטוס דיפ נולד מתוך הזדמנות הצריכה של צפייה משותפת מול טלוויזיה, היה זה אך טבעי בעבורנו לחבור לשידורי ליגת האלופות, ובתוך כך לחבר את קהל היעד האנרגטי שלנו עם ערכי המותג."תגובה אחת »

  1. Comment by זולטק — 16 במרץ 2013 @ 22:58

    נשמע מעניין מאוד , הם נכנסו שם לתחום מאוד רציני והמוצר נשמע מאוד מעניין , האם כבר ניתן לראות זאת בפעולה ??

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה