כתבה פרסומית: הנדסאי חשמל

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום שלישי 8 אוקטובר 2013 11:56

מחפשים מסלול לימודים מבוקש ורווחי שיכול לפתוח לכם פתח לקריירה ארוכה ומעניינת? שווה לכם לשקול לימודים לתואר של הנדסאי חשמל.

בישראל יש מספר מכללות טכנולוגיות שבהן ניתן ללמוד לימודי הנדסאות חשמל. במסגרת הלימודים רוכשים ידע במגוון רחב של תחומים. בין השאר תלמדו מבוא לחשמל, מבוא לאלקטרוניקה, תחומים הקשורים לפיסיקה, אנגלית טכנית, תכנון מערכות חשמל ועוד.

במסגרת הלימודים תתבקשו לבצע בדר"כ גם פרויקט גמר שישקף את הנושאים שלמדתם וישלב בין אספקטים מקצועיים שונים לאספקטים תיאורטיים.

הלימודים נמשכים בדר"כ כשנתיים או שלוש, מספר פגישות בשבוע במשך כשנתיים או שלוש, תלוי במספר הפגישות. בדר"כ תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה או לחילופין השלמה של לימודים במסגרת של מכינה טכנולוגית. בני 35 ומעלה יכולים להסתפק גם בתעודה המוכיחה 12 שנות לימוד ללא רלבנטיות לשאלה אילו מקצועות למדו בה.

בתום הלימודים, הבוגרים יקבלו תעודה שמעידה על השלמת המסלול, זאת לאחר שיעברו את הבחינות הממלכתיות במקצועות הראשיים בחטיבה. הדיפלומה אותה תקבלו נקראת דיפלומת הנדסאי חשמל.

לאחר הלימודים הללו תוכלו להמשיך ולהתקדם בסולם הרישיונות בתחום ולהתקדם מהמעמד של חשמלאי מוסמך, שאותו תקבלו בתום הלימודים, לתחומים נוספים כמו חשמלאי ראשי או חשמלאי הנדסאי.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה