כתבה פרסומית: מופע אימפרוביזציה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום חמישי 3 אוקטובר 2013 7:23

אם אתם מחפשים דרך מיוחדת ומעניינת לשדרג ארוע חברה שאתם עורכים שווה לכם לשקול להזמין לארוע סדנאות אימפרוביזציה. מהן בעצם סדנאות אימפרוביזציה?

אלו סדנאות אשר תפקידן הוא להכשיר ולאמן את המשתתפים בהן בפיתוח יכולות שקשורות לעולם האלתור. את הסדנאות הללו מעבירים אנשים שמגיעים מעולם המשחק. במסגרת הכישורים הנרכשים בבתי ספר למשחק נלמדים גם כישורים וטכניקות שמסייעות לשחקנים לאלתר. הם עושים בכך שימוש כמובן במקרים שבהם אין להם ברירה, למשל כאשר הטקסט נשכח ובארועים שבהם הדבר נדרש כמו הופעות סטנדאפ וכו'.

כישורי האלתור הם כישורים חשובים לכל אחד ואחד. מי מאתנו לא מוצא את עצמו לפעמים בסיטואציות שבהן הוא נדרש לפעול בלי תכנית מראש ולשלוף רעיונות, כיוונים והתבטאויות מהשרוול. יש אנשים שיש להם כישרון טבעי לכך אבל ברור שזה אינו המצב אצל רובנו. במסגרת של סדנאות אימפרוביזציה ניתן ללמוד ולרכוש טכניקות שמסייעות. כמובן שבמסגרת סדנה קצרה שנערכת ביום עיון או ביום חברה מדובר בעיקר בטעימה על קצה המזלג ומי שמעוניין להרחיב בכך צריך להירשם לקורסים ארוכים יותר.

להזמנה של סדנאות אימפרוביזציה לארועים יש יתרון נוסף. מדובר בדר"כ בסדנאות מהנות במיוחד שמשולב בהן הומור והן מאפשרות למשתתפים לגלות בעצמם דברים חדשים. אלו סדנאות שמבוססות על השתתפות פעילה של הנוכחים כמובן בהדרכה מקצועית של המלווים.

אם אתם מחפשים סדנאות אימפרוביזציה יש מספר חברות בשוק שמעבירות אותן. חפשו אותן בגוגל, חפשו המלצות והזמינו סדנה שתעשיר את יום העבודה שלכם.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה