כתבה פרסומית: שווה שווה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום חמישי 3 אוקטובר 2013 7:20

אם אתם נוהגים להמר בקביעות בהימורי הווינר, אבל לא מרוצים מכמות הזכיות שלכם, שווה לכם לשקול שיטה חדשנית שתגדיל את סיכויי הזכייה שלכם, השתתפות בהימורי ווינר קבוצתי.

הימורי הווינר מבוססים על ידע בספורט. הבעיה היא שבצד שקובע את אחוזי הזכייה נמצאים המומחים הטובים ביותר ולכן מי שמהמר על בסיס קבוע מתקשה מאוד לנצח אותם ולזכות ברווחים. מדי פעם אפשר לזכות ולהרוויח אבל כשעושים זאת בקביעות האחוזים מטבע הדברים נוטים לטובת הווינר והמשקיע הבודד יפסיד בסופו של דבר. בישראל פיתחה חברה שנקראת "שווה שווה" שיטה חדשנית – ווינר קבוצתי.

ווינר קבוצתי – איך זה עובד?

במקום לשלוח טופס ווינר בעצמכם אתם נהנים מחברות במועדון שבו יש עוד עשרות או אפילו מאות אנשים. כל אחד מהאנשים שמצטרפים למנוי מקבל עשרה טורים שבועיים שנבחרים בצורה אקראית מבין טפסי ווינר שאותם ממלאים מומחים ספציפיים בתחום הספורט. כל הטפסים הללו נשלחים ולאחר מכן הזכיות מחולקות בין חברי המועדון. שיטת החלוקה היא כזו:

50% מהסכום נשלח בצ'ק הביתה אל מי שהטופס שלו זכה.

40% מהסכום מחולקים בין שאר חברי המועדון.

10% הולך למועדון.

זוהי שיטה נוחה וידידותית מאוד והיא גם חוסכת לכם זמן וטורח. אתם לא צריכים להשקיע זמן ומחשבה בשליחת הטפסים והדבר מבוצע עבורכם. היא מתאימה גם לאנשים שלא מבינים כלל בספורט ורוצים להשתתף בהימורי הווינר.

אם אתם מחפשים עוד מידע אתם יכולים להיכנס אל האתר של החברה שמציע עוד שלל מוצרים ולהתרשם מההצעות שלה.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה